Unit revision. Қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс әрекет жасау дағдысын қалыптастыру. Қарым қатынас міндеттеріне сәйкес ауызша нысандағы сөйлемді саналы түрде құру

Қарым қатынас міндеттеріне сәйкес ауызша нысандағы сөйлемді саналы түрде құру, қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс әрекет жасау дағдысын қалыптастыру

Содержимое разработки

Lesson plan

Grade: 2

Date:

Teachers name: Saken K
Сабақтың тақырыбы:Unit revision
Сабақтың мақсаты:

All learners will be able to:

pronounce the words correctly

name the fruits and vegetables

read the texts about animals

Most learners will be able to:

answer the questions

choose the right words and match the pictures with words about colours

Some learners will be able to:

- complete all worksheets correctly.

Күтілетін нәтиже: Пәндік: қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс әрекет жасау дағдысын қалыптастыру;
Жүйелік - әрекеттік: Қарым қатынас міндеттеріне сәйкес ауызша нысандағы сөйлемді саналы түрде құру.
Learners have met this learning objective if they can:

- pronounce weather vocabulary words

- choose the words correctly

-do most of tasks correctly.

Қолданатын көрнекіліктер: АКТ тақтасы, карточкалар, салыстырмалы жұмыс, суреттер, видеороликтер.


Сабақтың барысы
1. Ұйымдастыру сәті.
Мұғалім балалармен амандасады:
- Good morning, good morning,
Good morning, to you!
Good morning, good morning, 
I am glad to see you!
Оқушылар мұғаліммен амандасады:
- Good morning, good morning,
We are glad to see you!
- How are you?(cl: Fine, thanks.) Sit down, please.
2. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

Бүгін біз алдынғы сабақтарда өткен тақырыптарды қайталайық. Мысалдар келтіріледі. Суреттер көрсетіліп, салыстырмалы түрде тапсырмалар беріледі.

3. Тірек білімді белсендіру. Фонетикалық жаттығу . Қане балалар түстер туралы бір қайталап шықсақ.: yellow , green, blue, red, black, brown, pink, purple.


4. Жаңа материалмен жұмыс
1 - жаттығу. learn the colours.
Look at this picture, listen and repeat after me. Мұғалім жемістер, көкөністер, жануарлар бейнеленген суреттерді көрсетеді.
Суретке қараңдар, оның аты қалай? Енді ағылшын тілінде айтып көрейік: Fruit, vegetables, animals. Енді осы аттарға байланысты суретті қасына тауып жабыстырамыз. Әр қатардан 1 баладан.





















Track 25.
I like red and I like blue
I like yellow and green
I like red and I like blue
I like yellow and green.




Карточкамен жұмыс жүргізу.

1) Мына суретке қарап отбасы туралы айтып, отбасы мүшелерін жазыңыздар.



2) Do you like деген видеотапсырма. Бұл жерде мысалға,


Do you like apple?

-yes, I do.

Do you like pizza? -

-yes, I do.

Do you like apple and pizza? -

-No, I don`t.











5. Сергіту сәті
Арам зам зам биі.


6. Сабақты қорытындылау.
- Балалар бүгінгі сабақтан не үйрендіңдер? Бүгінгі сабақ үнады ма?

Алдарында тұрған қағазға сабақ ұнады ма және қай жері қатты ұнағанын жазып, түсіндіріп тақтаға іліп қойыңдар.



Жарайсыңдар! Бүгінгі сабақта түстерді белгілейтін жаңа сөздермен таныстыңдар. What is it? деген сұраққа жақсы жауап бердіңдер. Good bye children!







Сохранить у себя:
Unit revision. Қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс әрекет жасау дағдысын қалыптастыру. Қарым қатынас міндеттеріне сәйкес ауызша нысандағы сөйлемді саналы түрде құру

Получите свидетельство о публикации сразу после загрузки работы



Получите бесплатно свидетельство о публикации сразу после добавления разработки